Szkolenia refundowane dla elektroników

Szkolenia refundowane dla elektroników

Rejestracja na szkolenia Katalog szkoleń IPC
Zapytaj o szkolenie

Informujemy, że pojawiła się możliwość pozyskania dofinansowania na szkolenia techniczne, realizowane przez RENEX EEC dla pracowników firm mikro, małych, średnich i dużych.

Jeśli jesteś właścicielem firmy działającej w branży elektronicznej, to doskonale wiesz, jak ważne jest zdobywanie coraz to nowych umiejętności. Dlatego kursy techniczne z dofinansowaniem to ogromna szansa dla Ciebie i Twoich pracowników.

Takie rozwiązanie umożliwia Ci oddelegowanie na szkolenia osoby pracujące w Twojej firmie, a co za tym idzie zyskanie jeszcze lepiej wykwalifikowanych specjalistów.

Oferujemy kursy techniczne z dofinansowaniem zarówno teoretyczne, jak i praktyczne obejmujące wszystkie normy IPC. Ich ukończenie pozwala na zdobycie kwalifikacji Certyfikowanego Specjalisty. Warsztaty w zależności od tematyki różnią się między sobą także czasem trwania.

Dzięki nim, Twoi pracownicy mają szansę na zyskanie profesjonalnych umiejętności w
danym zakresie. Kursy te, w zależności od tematyki, składają się z części teoretycznej lub praktycznej, a czasami również łączą teorię z praktyką.

Poziom dofinansowania wynosi 80% (pomoc de mini mis), pozostałe 20% firma wnosi w gotówce z wyjątkiem firm mikro, którym przysługuje 100% dofinansowania.

Maksymalny limit kosztów kształcenia przypadający na jednego pracownika w ciągu roku to 300% przeciętnego wynagrodzenia, czyli około 12 000 PLN. W roku 2016 każda firma zatrudniająca pracowników na dowolną umowę, będzie mogła skorzystać z tej formy dofinansowania.

Oferujemy Państwu wsparcie w pozyskaniu tych środków, przygotowanie wniosku, szkolenie oraz rozliczenie dofinansowania. O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność złożenia wniosku dotyczącego projektu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:

Katarzyna Szymańska
T: +48 609 210 551
E: katarzyna.szymanska@ipctraining.pl