<-- -->
PL| ENG|

Szkolenia refundowane dla elektroników

Informujemy, że pojawiła się możliwość pozyskania dofinansowania na szkolenia techniczne, realizowane przez RENEX EEC dla pracowników firm mikro, małych, średnich i dużych.

Jeśli jesteś właścicielem firmy działającej w branży elektronicznej, to doskonale wiesz, jak ważne jest zdobywanie coraz to nowych umiejętności. Dlatego kursy techniczne z dofinansowaniem to ogromna szansa dla Ciebie i Twoich pracowników.

Takie rozwiązanie umożliwia Ci oddelegowanie na szkolenia osoby pracujące w Twojej firmie, a co za tym idzie zyskanie jeszcze lepiej wykwalifikowanych specjalistów.

Oferujemy kursy techniczne z dofinansowaniem zarówno teoretyczne, jak i praktyczne obejmujące wszystkie normy IPC. Ich ukończenie pozwala na zdobycie kwalifikacji Certyfikowanego Specjalisty. Warsztaty w zależności od tematyki różnią się między sobą także czasem trwania.

Dzięki nim, Twoi pracownicy mają szansę na zyskanie profesjonalnych umiejętności w
danym zakresie. Kursy te, w zależności od tematyki, składają się z części teoretycznej lub praktycznej, a czasami również łączą teorię z praktyką.

Poziom dofinansowania wynosi 80% (pomoc de mini mis), pozostałe 20% firma wnosi w gotówce z wyjątkiem firm mikro, którym przysługuje 100% dofinansowania. 

Maksymalny limit kosztów kształcenia przypadający na jednego pracownika w ciągu roku to 300% przeciętnego wynagrodzenia, czyli około 12 000 PLN. W roku 2016 każda firma zatrudniająca pracowników na dowolną umowę, będzie mogła skorzystać z tej formy dofinansowania. 

Oferujemy Państwu wsparcie w pozyskaniu tych środków, przygotowanie wniosku, szkolenie oraz rozliczenie dofinansowania. O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność złożenia wniosku dotyczącego projektu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt:

Magdalena Goszczyńska
T: 609 210 551 

Złożone wnioski rozpatrywane są w okresie 30 dni od daty ich złożenia, natomiast realizacja szkoleń może być realizowana przez cały 2017 rok, zgodnie z Państwa preferencjami terminowymi.